+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Piedāvājam Airberlin lētas aviobiļetes. Aiberlin ir viena no svarīgākajām aviokompānijām Eiropā. Airberlin īsteno pārvadāšanu pa 162 maršrutiem 40 valstīs. Pateicoties straujai lidostu attīstībai Berlīnē, Diseldorfā un Palma de Maljorkā pēdējos gados tika apgūti un paplašinati jauni tirgi. Līdmašīnu flote sastāv no 165 lidmašīnām, kuru vidējais vecums ir pieci gadi. Tādēļ var teikt, ka aviokompānijai airberlin ir visjaunākais lidmašīnu parks Eiropā.

 

Rokas bagāžas pārvadāšana

 

Ekonomiskās klases JustFly, FlyClassic un FlyFlex pasažieri var pārvadāt vienu rokas bagāžas vienību. Rokas bagāžas svars nedrīkst būt lielāks par 6 kg un tās izmēri nedrīkst būt lielāki par 50x40x20 cm.

 

FlyClassic un FlyFlex pasažieri papildus rokas bagāžai var ņemt portatīvo datoru.

 

JustFly klases pasažieru rokas bagāža tiks pārbaudīta. To vajadzēs nosvērt, reģistrējoties lidojumam vai nododot bagāžu, tad pasažieris saņems etiķeti rokas bagāžai. Pasažieri ar biļetēm pa JustFly tarifu, kuri nevarēs uzrādīt tādu etiķeti netiks ielaisti  lidmašīnā.

 

Biznesa klases FlyClassic Business un FlyFlex Business pasažieri var pārvadāt divas rokas bagāžas vienības. Rokas bagāžas svars nedrīkst būt lielāks par 6 kg un tās izmēri nedrīkst but lielāki par 55x40x20 cm + papildus portatīvais dators.

 

Papildinājumā pie atļautās rokas bagāžas lidmašīnas salonā var pārvadāt sekojošus priekšmetus:

  • Sieviešu somiņa vai kabatas izmēra grāmata
  • Mētelis, sega, lietussargs vai spieķis
  • Atbilstošs ceļojuma laikam literatūras apjoms
  • Neliela fotokamera
  • Bērnu barība lidojumam
  • Bērnu ratiņi (tiek nodoti pirms lidmašīnas pacelšanās), bērnu krēsls, autiņbiksītes utt. lidojuma laikam.
  • Invalīdu ratiņi (tiek nodoti pirms lidmašīnas pacelšanās) un/vai viens kruķu pāris vai cita protēze, kas ir vajadzīgi pasažierim ar noteikumu, ka pasažieris nevar bez tiem iztikt.
  • Ārsta portfelis

 

 


Bagāžas pārvadāšana

 

Dotā informācija attiecās uz bagāžu ar max svaru 23 kg:

 

JustFly klase – 1 bagāžas vienība maksā € 15, maksājot iepriekš (€ 30 maksājot reģistrācijā) par lidojumu vienā virzienā. Katra nākamā bagāžas vieta maksā € 50 par lidojumu vienā virzienā.

 

FlyClassic klase – 1 bagāžas vienība iekļauta. Tuvie reisi – katra nākamā bagāžas vienība € 50. Tālos reisos – otrā bagāžas vienība - € 50, katra nākamā vienība - € 100.

 

FlyFlex klase – 2 bagāžas vienības iekļautas. Katra nākamā vienība: tuvie reisi – € 50 lidojumā vienā virzienā. Tālos reisos – € 100 lidojumā vienā virzienā.

 

Neatkarīgi no apkalpošanas klases, bērnam līdz 2 gadu vecumam bezmaksas tiek atļauts pārvadāt vienu bagāžas vienību līdz 23 kg. Bērniem no 2 līdz 11 gadiem ir spēkā tās pašas bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normas kā pieaugušajiem.

 

Reģistrācija uz Air Berlin reisiem

 

Klašu FlyClassic un FlyFlex pasažieri var bezmaksas reģistrēties lidostā, izmantojot Air Berlin mājaslapu internetā, pa mobilo telefonu vai izmantojot pašreģistrēšanas automātu.

 

Klases JustFly pasažieri var bezmaksas reģistrēties izmantotjot mobilo tālruni un Air Berlin mājas lapu. Par reģistrāciju lidostā pasažieriem vajadzēs samaksāt € 15 par cilvēku (lidostās, kur on-line reģistrācija nav pieejama, var bezmaksas reģistrēties pie lidostas darbiniekiem).

 

On-line reģistrācija sākās 30 stundas pirms izlidoāanas un beidzās 2 stundām pirms izlidošanas.

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha