+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Piedāvājam airBaltic lētas aviobiļetes. AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju.

 

2011. gadā airBaltic pārvadāja vairāk kā 3.3 miljonus pasažieru.

 

Pašlaik airBaltic veic tiešos lidojumus no trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgas (Latvija), Viļņas (Lietuva) un Tallinas (Igaunija).

 

airBaltic piedāvā lidojumus uz/no Amsterdamas, Atēnām, Baku, Bari, Barselonas, Bergenas, Berlīnes, Billundas, Briseles, Budapeštas, Cīrihes, Dublinas, Diseldorfas, Frankfurtes, Hamburgas, Helsinkiem, Stambulas, Kaļiņingradas, Kauņas, Kijevas, Kišiņevas, Kopenhāgenas, Lapēnrantas, Londonas, Milānas, Minskas, Maskavas, Minhenes, Nicas, Odesas, Olesundas, Oslo, Oulu, Palangas, Parīzes, Rīgas, Romas, Simferopoles, Sanktpēterburgas, Stavangeras, Stokholmas, Tallinas, Tamperes, Taškentas, Tbilisi, Telavivas, Turku, Ūmeo, Varšavas, Vāsas, Venēcijas, Viļņas, un Vīnes.

 

airBaltic gaisa flotes sastāvā pašlaik ir iekļautas 32 lidmašīnas - 6 Boeing 737-500s, 8 Boeing 737-300, 10 Fokker-50s un 8 Bombardier Q400 NextGen.

 

 

 

Rokas bagāžas pārvadāšana


Katram pasažierim (izņemot zīdaiņus) ir atļauts pārvadāt 2 rokas bagāžas vienības (Biznesa klasē) vai 1 rokas bagāžas vienību, kuras svars nepārsniedz 8 kg (Ekonomiskajā un Pamata klasē).

Tā jānovieto zem sēdekļa, kas atrodas jums priekšā, vai plauktā virs jūsu sēdekļa. Rokas bagāžas izmēri nedrīkst pārsniegt 55x40x20 cm.

Papildus rokas bagāža vai arī, ja tā pārsniedz atļautos izmērus, pie iekāpšanas netiks pieņemta, vai, kur iespējams, tiks novietota bagāžas nodalījumā par papildus samaksu EUR 60 apmērā.

Rokas bagāžā atļauts pārvadāt nelielu šķidruma daudzumu. Šķidrajām vielām jābūt iesaiņotām atsevišķos konteineros (flakonos, burciņās, tūbiņās), kas nedrīkst pārsniegt 100 ml katra un ne vairāk par 1 litru kopsummā. Šos konteinerus iesaiņo vienā maisiņā, kura izmēriem jābūt 20x20 cm

 

 

Šķidrumi ir:

 • saspiestas vielas, kuras atrodas zem spiediena, tai skaitā skūšana putas vai cita veida putas;
 • ūdens un citi dzērieni, zupas, sīrupi un dezodoranti;
 • krēmi, losjoni un eļļas;
 • pastas, kā arī zobu pasta
 • smaržas, aerosoli;
 • skropstu tuša;
 • želejas, tai skaitā dušas želeja un matu želeja;
 • jebkuras līdzīgas izcelsmes vielas.

Lidostā visas šķidrās vielas, kuras Jūs ņemat līdzi, jāievieto atsevišķos bagāžas nodošanas punktos.

Portatīvos datorus un citas elektriskās ierīces pārbauda atsevišķi, tie ir jāizņem no rokas bagāžas.

Noteikumi netiek piemēroti citām šķidrām vielām, kuras Jūs nododat reģistrētā bagāžā.

Rokas bagāžā Jūs varat pārvadāt medikamentus un nepieciešamos diētiskus produktus, ka arī barību zīdaiņiem, kuru Jūs plānojat izmantot lidošanas laikā.

Jūs varat pirkt šķidrumus, piemēram, dzērienus vai smaržas ES lidostās, veikalos, kuri atrodas aiz kontroles punktiem. Pirkšanai ir jāuzrāda iekāpšanas karte. Ja šķidrumi tiek pārdoti speciālos iepakojumos, nenoņemiet tos līdz bagāžas nodošanas punktam. Pretējā gadījuma iepirkums var tikt konfiscēts. Ja Jūs veicat pārsēšanos ES lidostā, nenoņemiet iepakojumu līdz šīs valsts bagāžas nodošanas punktam, ja veicat vairāk par divām pārsēšanām – līdz pēdējai lidostai.

 

Bagāžas pārvadāšana


Biznesa klase – bez maksas atļauts pārvadāt ne vairāk kā 3 bagāžas vienības ar kopējo svaru visām bagāžas vienībām līdz 30 kg.  

Ekonomiskā klase (biļetēm, kas pirktas pēc 2012. gada 18. aprīļa) – bez maksas atļauts pārvadāt 1 bagāžas vienību ar svaru līdz 20 kg. 

Ekonomiskā klase (biļetēm, kas pirktas pirms 2012. gada 18. aprīļa) un Pamata klase– maksājot par reģistrēto bagāžu veicot rezervāciju, izmantojot Mana rezervācija vai bagāžas maksājumu formu, katrai reģistrētās bagāžas vienībai tiek piemērota maksa EUR 20 / LVL 14 apmērā vienā ceļojuma virzienā.

Visos pārējos tirdzniecības kanālos maksa par reģistrēto bagāžas vienību ir:

 • EUR 30 / LVL 21 vienā ceļojuma virzienā;
 • EUR 20 / LVL 14 BalticMiles biedriem, apmaksājot bagāžu kopā ar biļeti.

Biļetēm, kas pirktas pēc 2012. gada 4. janvāra vai kurām ir piepirktas papildus bagāžas vienības izmantojot bagāžas maksājumu formu pēc 2012. gada 4. janvāra, kopējais pieļaujamais svars visām bagāžas vienībām ir:

 • 1 bagāžas vienība - 20 kg
 • 2 bagāžas vienības - 25 kg
 • 3 bagāžas vienības - 30 kg
 • 4 bagāžas vienības - 35 kg
 • 5 bagāžas vienības - 40 kg

Biļetēm, kas pirktas  pirms 2012. gada 4. janvāra un kurām nav piepirktas papildus bagāžas vienības izmantojot bagāžas maksājumu formu pēc 2012. gada 4. janvāra, kopējais pieļaujamais svars visām bagāžas vienībām ir 20 kg.

BalticMiles VIP dalībniekiem bezmaksas kopējais bagāžas apjoms - ar Biznesa klases biļeti 5 bagāžas vienības (līdz 50 kg), ar Ekonomiskās klases biļeti 3 bagāžas vienības (līdz 40 kg)(biļetēm, kas pirktas pēc 2012.gada 18. aprīļa)/2 bagāžas vienības (līdz 40 kg)(biļetēm, kas pirktas pirms 2012.gada 18. aprīļa) un ar Pamata klases biļeti 2 bagāžas vienības (līdz 40 kg).

BalticMiles Executive dalībniekiem bezmaksas kopējais bagāžas apjoms - ar Biznesa klases biļeti 4 bagāžas vienības (līdz 40 kg), ar Ekonomiskās klases biļeti 2 bagāžas vienības (līdz 30 kg)(biļetēm, kas pirktas pēc 2012.gada 18. aprīļa)/1 bagāžas vienība (līdz 30 kg)(biļetēm, kas pirktas pirms 2012.gada 18. aprīļa) un ar Pamata klases biļeti 1 bagāžas vienība (līdz 30 kg).

Korporatīvie klienti, kas ceļo Ekonomiskajā (B) klasē, drīkst pārvadāt 2 bagāžas vienības ar kopējo svaru abām bagāžas vienībām līdz 25 kg (biļetēm, kas pirktas pēc 2012. gada 4. janvāra)/ 20 kg (biļetēm, kas pirktas pirms 2012. gada 4. janvāra) bez maksas. 

Pasažieriem ar zīdaini bez maksas atļauts pārvadāt 1 reģistrētās bagāžas vienību līdz 10 kg un 1 pilnībā saliekamus bērnu ratiņus vai bērnu pārnēsājamo grozu. Viena pieaugušā bagāža var tikt apvienota ar zīdaiņa bagāžu.

Ja vēlaties pārvadāt smagāku bagāžu par atļauto, Jums papildus būs jāmaksā EUR 15 / LVL 10 par 1 kg par katru lidojuma segmentu. Ja Jūsu reģistrētā bagāža pārsniedz gan skaita, gan svara ierobežojumus, abas maksas tiks piemērotas vienlaicīgi. Samaksu par atļautā svara pārsniegšanu ir iespējams veikt tikai airBaltic biļešu kasēs. Ņemiet vērā, ka atļautais bagāžas svars pasažieriem, kas lido kopā (piem., ģimenei), netiek summēts. Viens pasažieris var reģistrēt ne vairāk kā 5 bagāžas vienības. Maksimālais pieļaujamais vienas reģistrētās bagāžas vienības svars ir 32 kg.

Ja Jūs iegādājaties aviobiļetes un ziniet, ka Jūsu bagāža pārsniegs airBaltic atļauto svara ierobežojumu, samaksājiet EUR 25 par papildus 5 kg bagāžas svaru vienai personai vienā ceļojuma virzienā, nevis tā vietā maksājiet krietni vairāk lidostā. Maksa par papildus bagāžas svaru lidostā tiek iekasēta EUR 15 apmērā par 1 kg par vienu lidojumu. Jo lielāku papildus bagāžas svaru izvēlēsieties, jo lielāks būs jūsu ietaupījums.

 

Papildus bagāžas svars

Cena veicot rezervāciju
internetā

Cena lidostā

Ietaupījums
(1 lidojums vienā virzienā)

Ietaupījums
(2 lidojumi vienā virzienā)

+5 kg

 EUR 25

EUR 75

EUR 50

EUR 125

+10 kg

 EUR 50

EUR 150

EUR 100

EUR 250

+15 kg

 EUR 75

EUR 225

EUR 150

EUR 375

 

Piemēram - vienam lidojumam un 15 kg papildus svaram tas būtu EUR 225. Ja Jūs samaksājat EUR 75 aviobiļetes iegādes procesā, Jūs ietaupāt EUR 150 par vienu lidojumu vai pat EUR 375, ja Jums ir divi lidojumi vienā virzienā.

Ņemiet vērā! Šis pakalpojums ir pieejams tikai kopā ar aviobiļetēm un pakalpojuma maksa ir neatgriežama. Šis pakalpojums ir pieejams tikai uz reisiem, kurus veic airBaltic.

SPORTA EKIPĒJUMS

Velosipēds Velosipēdu pieņem pārvadāšanai, ja tam pagriezta stūre un noskrūvēti pedāļi. Katrā lidojumā var tikt pārvadāts ierobežots skaits velosipēdu. Velosipēda pārvadāšana jāpiesaka iepriekš. Biznesa klases pasažieri un BalticMiles VIP dalībnieki vienu velosipēdu drīkst pārvadāt bez maksas. Ekonomiskās un Pamata klases pasažieriem par to būs jāmaksā EUR 30 (maksājot par bagāžu kopā ar biļeti ) vai EUR 40 / LVL 30 (maksājot par bagāžu atsevišķi) vienā ceļojuma virzienā. Atļautais svars līdz 32 kg.
 
Niršanas ekipējums Biznesa klases pasažieri un BalticMiles VIP dalībnieki vienu niršanas ekipējuma komplektu drīkst pārvadāt bez maksas. Ekonomiskās un Pamata klases pasažieriem par to būs jāmaksā EUR 30 (maksājot par bagāžu kopā ar biļeti) vai EUR 40 / LVL 30 (maksājot par bagāžu atsevišķi) vienā ceļojuma virzienā. Atļautais svars līdz 32 kg.
 
Golfa ekipējums Biznesa klases pasažieri un BalticMiles VIP dalībnieki vienu golfa komplektu - golfa somu ar golfa nūju komplektu, golfa bumbiņām un 1 pāri golfa kurpēm - drīkst pārvadāt bez maksas. Ekonomiskās un Pamata klases pasažieriem par to būs jāmaksā EUR 30 (maksājot par bagāžu kopā ar biļeti) vai EUR 40 / LVL 30 (maksājot par bagāžu atsevišķi) vienā ceļojuma virzienā. Atļautais svars līdz 32 kg.
 
Slēpošanas/snovborda ekipējums Biznesa klases pasažieri un BalticMiles VIP dalībnieki vienu slēpošanas/snovborda ekipējumu
1) slēpes, slēpju zābakus un slēpju nūjas vai
2) snovborda zābakus un dēli
drīkst pārvadāt bez maksas.
Ekonomiskās un Pamata klases pasažieriem par to būs jāmaksā EUR 30 (maksājot par bagāžu kopā ar biļeti) vai EUR 40 / LVL 30 (maksājot par bagāžu atsevišķi) vienā ceļojuma virzienā. Atļautais svars līdz 32 kg.
 
Makšķerēšanas ekipējums Makšķerēšanas ekipējums sastāv no vienas makšķeres, vienas makšķernieku somas un viena ēsmu komplekta. Ekipējumam jābūt piemēroti iesaiņotam. Biznesa klases pasažieri un BalticMiles VIP dalībnieki vienu makšķerēšanas ekipējuma komplektu drīkst pārvadāt bez maksas.  Ekonomiskās klases pasažieriem par to būs jāmaksā EUR 30 (maksājot par bagāžu kopā ar biļeti ) vai EUR 40 / LVL 30 (maksājot par bagāžu atsevišķi) vienā ceļojuma virzienā. Atļautais svars līdz 32 kg.

Sērfošanas, kaitborda un vindsērfinga ekipējums Biznesa klases pasažieri un BalticMiles VIP dalībnieki vienu sērfošanas/kaitborda vai vindsērfinga  ekipējumu (1 kaitborda dēlis un pūķis vai 1 sērfošanas dēlis vai 1 vindsērfinga ekipējums) drīkst pārvadāt bez maksas. Ekonomiskās un Pamata klases pasažieriem par to būs jāmaksā EUR 40 / LVL 30 vienā ceļojuma virzienā. Priekšmetiem jābūt iepakotiem kopā ar kopējo svaru ne vairāk kā 32 kg un izmēriem:

 • 213x76x41cm (Boeing 737-300/500 lidojumos)
 • 305x86x50cm (Boeing 757-200 lidojumos);

Šie priekšmeti netiek pieņemti Fokker F50 un Bombardier Q400 lidojumos.

CITA SPECIĀLĀ BAGĀŽA

Bērnu ratiņi Tiek pārvadāti bez maksas, ja rezervācijā ir zīdainis (vecumā līdz 2 gadiem). Bērnu ratiņi netiek ieskaitīti kopējā pasažiera atļautās bagāžas svarā.

Ratiņkrēsls Ratiņkrēsls, ja tas nepieciešams pasažiera pārvietošanās vajadzībām, tiek pārvadāts bez maksas. Par ratiņkrēsla izmantošanu ir nepieciešams informēt airBaltic vismaz 48 stundas pirms izlidošanas.

Čells, citi mūzikas instrumenti un trausli priekšmeti Mūzikas instruments čells, citi mūzikas instrumenti un trausli priekšmeti tiek pieņemti pārvadāšanai lidmašīnas salonā, un tiks novietoti uz krēsla blakus pasažierim. Priekšmeta svars nedrīkst pārsniegt 32 kg, un izmēri nedrīkst pārsniegt:

 • čells: 35x50x150 cm (Boeing lidmašīnās) vai 35x40x135cm (Fokker lidmašīnās);
 • citi priekšmeti: 43x45x95 cm (Boeing lidmašīnās) vai 42x43x85 cm (Fokker lidmašīnās).

Biļetes čella, citu mūzikas instrumentu vai trauslu priekšmetu pārvadāšanai iespējams iegādāties tikai airBaltic biļešu kasēs un tikai kopā ar pieaugušā aviobiļeti. Čells un trausli priekšmeti netiks pieņemti pārvadāšanai ar pieaugušā biļeti, kas iegādāta internetā.

Maza izmēra trauslus priekšmetus un mūzikas instrumentus, kam nav nepieciešams atsevišķs krēsls, ir atļauts pārvadāt lidmašīnas salonā kā papildus rokas bagāžu par papildu maksu EUR 30 (maksājot par bagāžu kopā ar aviobiļeti) vai EUR 40 / LVL 30 (maksājot par bagāžu atsevišķi) vienā ceļojuma virzienā. Vienam pasažierim ir atļauts salonā pārvadāt ne vairāk kā vienu papildus rokas bagāžas vienību, kuras svars nedrīkst pārsniegt 8 kg un izmērs – 55x40x20 cm. Un pat gadījumā, ja pasažieris ir samaksājis par papildus rokas bagāžas vienību, reģistrācijas aģents lidostā ir tiesīgs ierobežot rokas bagāžu līdz minimumam.
Lielizmēra priekšmeti, mūzikas instrumenti, bērnu/zīdaiņu auto sēdeklīši u.tml., kas netiek kvalificēti kā rokas bagāža, tiek ietverti kopējā atļautajā bagāžas svarā. Par katru virsnormas kg tiks piemērota maksa EUR 15 / LVL 10. Lielizmēra priekšmetu pārvadāšana ir laicīgi jāpieprasa. Katras bagāžas vienības maksimālais svars nedrīkst pārsniegt 32 kg. 

Ja vēlaties pārvadāt kādu citu šeit neminētu priekšmetu (piem., kāda cita veida sporta ekipējumu, ieročus, citus mūzikas instrumentus), lūdzu, sazinieties ar airBaltic biļešu kasēm, lai iegūtu sīkāku informāciju. 
  
Samaksātā summa par bagāžās pārvadāšanu netiek atlīdzināta.

Tā kā katrā lidmašīnā speciālās bagāžas transportēšanas iespējas ir ierobežotas, tad jebkuru speciālās bagāžas pārvadāšanu lūdzam saskaņot iepriekš. Lūdzu, sazinieties ar airBaltic biļešu kasēs, pārstāvjiem vai Jūsu ceļojumu aģentūru.

NAV ATĻAUTS PĀRVADĀT

Drošības nolūkos pasažieru bagāžā vai pie personas (apģērbā u.tml.) nav atļauts pārvadāt šādus bīstamos priekšmetus un vielas:

 • saspiestas, viegli uzliesmojošas gāzes;
 • kodīgus materiālus, šķidrā elektrolīta baterijas, skābes, dzīvsudrabu;
 • sprāgstvielas, uguņošanas priekšmetus;
 • viegli uzliesmojošus priekšmetus;
 • radioaktīvas vielas;
 • oksidētājus;
 • viegli uzliesmojošus šķidrumus;
 • indīgas vielas;
 • magnetizētus materiālus;
 • citus bīstamus priekšmetus.

Ja Jums nav pārliecības par to, vai konkrēto priekšmetu drīkst vai nedrīkst un, ja drīkst, tad kādā iepakojumā pārvadāt lidmašīnā, lūdzu, sazinieties ar airBaltic biļešu kasēm vai pārstāvjiem.

Drošības noteikumi šķidrumu rvadāšanai no valstīm, kas atrodas ārpus Šengenas zonas.

Jums nav atļauts pārvadāt šķidrumus, kas iegādāti lidostās ārpus Eiropas Savienības, ja Jūs dodaties cauri drošības kontrolei Eiropas Savienības lidostās.

 

Reģistrācija uz AirBaltic reisiem


Rīgas lidostā var reģistrēties lidojumam izmantojot lidostas darbinieku palīdzību, gan izmantojot pašreģistrēšanās automātus. Reģistrācijas beigu termiņš, izmantojot pašreģistrēšanās automātu, ir tāds pats, kā reģistrācijas beigu termiņš Jūsu lidojumam, kas Rīgas lidostā ir 40 minūtes ekonomiskās klases pasažieriem un 30 minūtes biznesa klases pasažieriem.

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha