+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

EasyJet ir Eiropas vadošā aviokompānija, kas apkalpo vairāk nekā 600 maršrutos starp 30 valstīm ar floti, kas sastāv ar vairāk nekā 200 lidmašīnām. Pagājušajā gadā šī aviolīnija apkalpoja vairāk nekā 55 miljonu pasažieru. Šis uzņēmums nodarbina vairāk nekā 8000 cilvēku, tajā skaitā 2000 pilotus un 4500 salona apkalpes. EasyJet ir spēcīga pozicionēšana tirgū: Nr.1 - Getvikā, Milānā un Ženēvā; Nr. 2 – Parīzē.

 

 

Rokas bagāžas pārvadāšana

 

 

Katrs pasažieris var paņemt vienu rokas bagāžas vienību, ar maksimāliem izmēriem:  56 x 45 x 25 cm (ieskaitot riteņus, kabatas un rokturi). Bagāžai nav svara ierobežojumus,  tomēr pasažieriem ir jābūt spējīgiem novietot bagāžas vienību bagāžas skapītī virs pasažiera sēdekļa bez palīdzības. Mazus priekšmetus ir jānovieto zem sēdekļa.

 

Mēteli, šalli, lietussargu un spieķi var ņemt līdzi papildus pie vienas somas. Ja pasažieris paņems pārāk daudz priekšmetu vai bagāžu, kas pārsniedz noteiktus gabarītus, reģistrācijas letes darbinieki var paņemt papildus no pasažiera 25 € par vienu bagāžas vienību. 

Ja pasažieri reģistrējas internetā un neieradās pie reģistrācijas letes lidostā, uzreiz ejot uz iekāpšanu ar pārāk daudz priekšmetiem vai rokas bagāžu, kas pārsniedz atļautus gabarītus, pasažieriem būs jāmaksā £ 40 par somu.

Zīdaiņi, ceļoj

ot bez atsevišķa sēdekļa, nevar transportēt rokas bagāžu.

Piepildītos lidojumos, uzņēmums nevar garantēt, ka visa rokas bagāža var būt novietota lidmašīnas salonā, tāpēc pasažieriem iesaka ierasties uz iekāpšanu, lai pasažiera rokas bagāža nebūtu novietota lidmašīnas kravas telpā.

 

 

Bagāžas pārvadāšana

 

Maksimālais bagāžas izmērs ir 275cm (garums + platums + augstums), izņemot sporta un medicīnas iekārtas. Standarta bagāžas svars nevar pārsniegt 20kg uz vienu pasažieri, neatkarīgi no iegādāto somas skaita.

 

Par atsevišķu sama

ksu, pasažieri var transportēt vienu somu līdz 20 kg. Maksājums var būt īstenots sekojoši:

• internetā (£ 9 –£  17 par  vienu somu vienam lidojumam  atkarībā no maršruta un gadalaika)

• izmantojot call-centru (£ 14 - £ 17 par vienu somu vienam lidojumam)

• vai lidostā, kur  samaksa ir £ 25 pie reģistrācijas letes vai £ 40 pie iekāpšanas

 

Ja pasažierim ir nepieciešams transportēt vairāk nekā 20kg uz vienu personu vienam lidojumam no viņa / viņas tiks iekasēta samaksa par lieko svaru - £ 10 par kilogramu. Viena bagāža var svērt nevairāk kā 32kg un neviens pasažieris nevar transportēt  vairāk nekā 50 kg vai 8 atsevišķas bagāžas vienības

 

Pasažieri, kas ceļo kopā ar zīdaiņi vai mazu bērnu, var ņemt līdzi šādus priekšmetus bez maksas: ceļojuma gultiņu, bērnu rātiņus, sēdeklīti automašīnai utt.

 

 

Reģistrācija uz easyJet reisiem

 

Pasažieri var reģistrēties lidostā vai On-line.

 

Reģistrācija lidostā

 

Reģistrācija pie check-in letes sakās divas stundas pirms plānota izlidošanas laika un aizveras 40 minūtes pirms izlidošanas visiem pasažieriem ar bagāžu. Reģistrācijas letes lidostās lidojumiem uz Izraēlu, Jordāniju, Ēģipti un Maroku atveras trīs stundas pirms izlidošanas un aizveras  pirms 60 minūtēm no izlidošanas laika.

Pasažieriem, ceļojot  no Kopenhāgenas ir jāņem vērā, ka lidostā  nav reģistrācijas letes; vienīga iespēja piereģistrēties lidosta – tikai izmantojot kioskus reģistrēšanai lidostā vai arī on-line.

 

On-line reģistrācija

 

Reģistrācija sakās 30 dienas pirms plānota izlidošanas laika un aizveras 2 stundas pirms tā.

Ņemiet vērā: dažās lidostās ir dažādas reģistrācijas beigu termiņi.

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha