+ 371 26228085

+ 371 66001045

P. - Pk. 10:00 - 18:00

Piedāvājam Estonian Air lētas aviobiļetes.

Estonian Air – Igauņu Nacionālā aviokompānija ar 20-gadīgu darbības pieredzi, kas īpašnieki ir Igaunijas valsts un SAS Grupp. Tagad Estonian Air piedāvā tiešos reisus uz 24 galamērķiem Eiropā, Skandināvijā un NVS valstīs. Šī aviolīnija veic tiešos lidojumus uz sekojošiem galamērķiem: Amsterdama, Brisele, Kopenhāgena, Hannovere, Helsinki, Joensuu, Jyväskylä, Kajāni, Kijeva, Londona, Maskava, Venēcija, Nica, Oslo, Parīze, Rīga, Sanktpēterburga, Stokholma, Tartu, Tbilisi, Tronheima, Vīne un Viļņa.

 

 

Rokas bagāžas pārvadāšana

 

Lidmašīnas salonā pasažieri var paņemt rokas bagāžu, kas atbilst sekojošiem standartiem:

 

  • Maksimālais izmērs -  56x45x25 сm (126 сm)
  • Kopējais svars nevar pārsniegt 8 кg;

Lidmašīnas salonā arī var bezmaksas pārvadāt sekojošus priekšmetus: 1 dāmas somu, 1 mazu foto-vai videokameru, 1 klēpjdatoru, 1 bērnu ratiņus, spieķi.

 

Bagāžas pārvadāšana

 

 

Pasažieri var pārvadāt sekojošu bagāžu bezmaksas:

  • BUSINESS - 2 vietas, vienas vietas maksimālais svars - 32 кg
  • FLEX ECO - 2 vietas, vienas vietas maksimālais svars - 32 кg
  • ECO / MINI ECO - 1 vieta, maksimālais svars - 23 кg
  • LIGHT ECO - 0 vietas

Bagāžas izmēru summa (augstums, garums, platums) nevar pārsniegt 158 cm

 

 

Reģistrācija uz Estonian Air reisiem

 

Tallinas lidostā reģistrācija beidzas pirms 35 minūtēm līdz reisa izlidošanai. Savlaicīgai reģistrācijai pasažieriem ir jāierodas lidostā nevēlāk nekā 2 stundas pirms biļetēs noradīta izlidošanas laika. Reģistrācijai uz reisiem bez pārsēšanas pasažieri var izmantot speciālus pašreģistrācijas automātus Tallinas lidostā.

Pasažieri var piereģistrēties uz reisu Internētā pirms 22 stundām līdz norādīta reisa izlidošanas laika no Amsterdamas, Briseles, Helsinki, Joensuu, Jyväskylä, Kajāni, Londonas, Rīgas, Tallinas, Tartu, Viļņas, Oslo, Tronheimas, Stokholmas un Nicas. Ja pēc biļetes iegadāšnas pasažieris ievada sava mobilā tālruņa numuru lai saņemu SMS-īzziņu, tad pasažieries var piereģistrēties ar SMS-izziņu.

Vēl ir viena ērta reģistrācijas iespēja – pirms vienas dienas līdz izlidošanai. Tallinas lidostā var piereģistrēties iepriekšēja dienā pirms izlidošanas no 12:00 līdz 21:00, bet nevēlāk kā 23 stundas pirms izlidošanas.

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha