+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Piedāvājam KLM lētas aviobiļetes.

KLM ir Nīderlandes aviokompānija, kas tika dibināta 1919. gadā 7. oktobrī, lai apkalpotu Nīderlandes un tās kolonijas. Šodien KLM ir vecākā aviokompānija, kas joprojām strādā, izmantojot oriģinālo nosaukumu. Šī aviokompānija ir viena no AIR FRANCE KLM daļām pēc apvienošanas 2004. gadā. Ar paplašināšanu, tiešo maršrutu skaits, kas piedāvā KLM,  palielinājās līdz 133 galamērķiem, gan Eiropas, gan starpkontinentālas.

 

 

Rokas bagāžas pārvadāšana

 

Pasažieri var pārvadāt sekojošu rokas bagāžas normu:

 

Economy class

1 soma ar izmēru 55 x 25 x 35 cm. Rokas bagāžas svars, ieskaitot papildus priekšmetus, nevar pārsniegt 12 kg.

 

Business class

1 soma ar izmēru 55 x 25 x 35 сm un 1 soma, kas nepārsniedz 45 x 20 x 35 cm. Rokas bagāžas svars, ieskaitot papildus priekšmetus, nevar pārsniegt 18 kg.

 

Papildus pasažieri var pārvadāt 1 no sekojošiem priekšmietiem: rokassoma, diplomāts, kāmera, mazs klēpjdators vai 1 jebkāds priekšmets ar  līdzīgiem izmēriem

 

Bagāžas pārvadāšana

 

 

Bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normas:

 

Economy class: 1 soma, max. 23 kg un 158 cm (izmēru summā)

Pasažieriem ir atļauts pārvadāt 2 somas, katra līdz 23 kg un 158 cm uz KLM un Air France reisiem uz sekojošiem galamērķiem:

• Karību jūras reģions: Gvadelupa, Franču Gviāna, Haiti, Martinika, Sv. Martin.
• Indijas okeāns: Āfrika: Madagaskara, Majota, Reinjona, Seišelu salas.
• Dienvidamerika: Ekvadora (Gvajakila, Kito), Brazīlija, tikai tad, ja izlidošana no Brazīlijas (izlidošanas un atgriešanās lidojumiem): katrs bagāžas gabals var svērt līdz pat 32 kg.
• Āfrika: Angola, Benina, Burkinafaso, Burundi, Kamerūna, Kaboverde, Centrālāfrikas Republika, Čada, Komoru salas, Kongo, Kotdivuāra, Kongo Demokrātiskā Republika Kongo, Džibutija, Ekvatoriālā Gvineja, Eritreja, Etiopija, Gabona , Gambija, Gana, Gvineja, Gvineja-Bisava, Kenija, Libērija, Lībija, Malāvija, Mali, Nigēra, Nigērija, Ruanda, Santome un Prinsipi, Senegāla, Sjerraleone, Somālija, Sudāna, Tanzānija, Togo, Uganda, Zambija un Zimbabve.
• Franču Polinēzija: Jaunkaledonija.

 

Business class: 2 somas, kas nepārsniedz 32 kg un 158 cm.

 

 

Flying Blue līmeņu Silver, Gold un Platinum programmas dalībnieki un SkyTeam līmeņu Elite и Elite Plus programmas dalībnieki: + 1 soma, max. 158 сm un 23 кg Economy class; max. 32 kg – Business class.

 

Lidojumiem uz Franciju un Korsiku ir iespējams pārvadāt līdz 23 kg, neatkarīgi no somu skaita.

 

Reģistrācija uz KLM reisiem

 

Pasažieri var piereģistrēties:

  • On-line. Reģistrācija ir iespējama no 30 stundām līdz 1 stundai pirms izlidošanas, izņemot reisus uz un no ASV: no 24 stundām līdz 1 stundai; Bombejas, Etiopijas, Kenijas un Sudānas reisiem: no 30 stundām līdz 1,5 stundām pirms izlidošanas
  • Ar mobilo tālruni
  • Lidostā, izmantojot pašapkalpošanas kioskus. Reģistrācija atveras pirms  2 stundām un aizveras pirms 30 minūtēm (Eiropa) vai 60 minūtēm (starpkontinentālais) pirms izlidošanas.
  • Pie reģistrācijas letes lidostā. Reģistrācija atveras pirms  2 stundām un aizveras pirms 30 minūtēm (Eiropa) vai 60 minūtēm (starpkontinentālais) pirms izlidošanas. Amsterdamas lidostā Schiphol reģistrācijas letes ir atvērtas no 5:00 uz visiem reisiem.
LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha