+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Piedāvājam Norwegian lētas aviobiļetes.

Norwegian ir zemo cenu aviolīnija no Norvēģijas, Oslo. Šī kompānija ir lielākais aviopārvadātājs visā Skandināvijā, un trešā zemo cenu aviolīnija Eiropā ar maršrutu tīklu Eiropā, Ziemeļāfrikā un Vidējos Austrumos. 2011. gadā Norwegian pārvadā apmēram 16 miljonu pasažieru. Šī kompānija veic lidojumus uz 313 maršrutiem un 116 galamērķiem.

 

 

Rokas bagāžas pārvadāšana

 

Pasažieri var pārvadāt tikai vienu bagāžas vienību papildus pie 1 personīga priekšmeta, piemēram, mazu rokas somu. Maksimālie izmēri - 55x40x23cm, max. svars -  10kg. Ceļojot no/uz Dubaju rokas bagāžas svars nevar pārsniegt 8 kg.

 

 

Bagāžas pārvadāšana

 

Bezmaksas bagāžas pārvadāšana netiek nodrošināta Norwegian lidojumos. Katrs pasažieris var rezervēt 2 bagāžas vienības ar maksimālo svaru – 20 kg katra, ja svars pārsniedz 20 kg, tad pasažieriem ir papildus jāmaksā par bagāžas lieko svaru. Samaksa par vienu bagāžas vietu līdz 20 kg ir EUR 6 – 12 (rezervējot online/call-centrā) vai EUR 13-15 (rezervējot lidostā). Samaksa par lieko svaru ir EUR 9 par katru kg. Viena bagāžas vieta nevar svērt vairāk nekā 32 kg vai mazāk nekā 2 kg. Maksimālie izmēri ir 250 cm x 79 cm x 112 cm.

 

 

Reģistrācija uz Norwegian reisiem

 

Reģistrācija lidostā atveras vismaz 2 stundas pirms izlidošanas un aizveras 30 minūtes pirms izlidošanas (iekšzemes reisiem) un 45 minūtes pirms izlidošanas (starptautiskajiem reisiem). Ceļojot no/uz Izraēlu/Dubaju reģistrācija atveras 3 stundas pirms reisa izlidošanas un aizveras pirms 1 stundas no reisa izlidošanas. Pasažieri arī var piereģistrēties pašapkalpošanas kioskos lidostā. Arī ir iespējams piereģistrēties pašreģistrācijas kioskā Oslo centrālā stacijā vismas pirms 75 minūtēm no reisa izlidošanas.

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha