+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Piedāvājam Vueling lētas aviobiļetes.

Vueling Airlines SA ir zemo cenu low-cost aviokompānija, kas atrodas netālu no Barselonas, Spānijā, El Prat de Llobregat. Šai aviokompānijai ir arī septiņas citas bāzes Tulūzā, Amsterdamā, Bilbao, Madridē, Seviļā, Malagā, Palma de Maļorkā un Valensijā. Vueling apkalpo galamērķus Eiropā un rietumu Vidusjūras reģionā, aviolīnija piedāvā lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem, iekļaujot lielas pilsētas Spānijā, Eiropā, Ziemeļāfrikā un Tuvajos Austrumos.

 

 

Rokas bagāžas pārvadāšana

 

Rokas bagāža nevar svērt vairāk kā 10 kg un būt lielākā nekā 55x40x20 cm.

 

Bagāžas pārvadāšana

 

Bagāžas reģistrēšana lidostā maksā EUR 25 par katru somu un reisu. Online bagāžas reģistrēšana maksā no EUR 12 līdz EUR 22. Katrs pasažieris var piereģistrēt bagāžu līdz 23 kg. Ja bagāžas svars pārsniedz 23 kg, tād pasažieriem ir jāmaksā EUR 12 par katru lieko kg (maksimāli - līdz 32 kg).

 

 

Reģistrācija uz Vueling reisiem

 

Ja pasažieris izvēlējis vietu lidmašīnā (par EUR 3), viņš/viņa var piereģistrēties on-line uzreiz pēc biļetes nopirkšanas līdz pat 4 stundām no reisa izlidošanas. Ja pasažieris nav izvēlējis vietu lidmašīnā, tad viņam tiks piešķirta vieta jebkura lidmašīnas rindā, un viņš/viņa var piereģistrēties on-line no 7 dienām līdz 4 stundām pirms izlidošanas.

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha