+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

miami international airportPiedāvājam lētas aviobiļetes uz Maijami.

Maiami starptautiskā lidosta ir primāra lidosta, kas apkalpo Dienvidfloridas reģionu. Maiami lidosta ir lielākais transporta mezgls starp ASV un Dienvidameriku.

 

Atrašanās vieta

 

Starptautiskā lidosta atrodas 8 km attālumā no pilsētas centra.

 

Nokļūšana lidostā

 

South Beach Express

Airport Flyer and sešas citas Metrobus apkalpo MIA. Airport Flyer express autobuss uz  Miami Intermodal Center (MIC), Miami Beach un Miami centru. Airport Flyer kursē ik pēc 30 minūtēm, katru dienu no  6 līdz 23. Airport Flyer.         

 

Metrobus

Metrobus sistēma -  krustojumi ar Metrorail un Metromover, apkalpo lielākos biznesa, tirdzniecības, izklaides un kultūŗas centrus ka arī  slimnīcas un skolas.

 

Autobusu maršruti, kas apkalpo MIA: 7., 37., 42., 57., J (110.), 133. (Lidostas Tri-Rail Station Shuttle), 150. (Airport Flyer South Beach), 238. (East-West Connection), un 297.


Metrorail
Miami-Dade County  ātra tranzīta sistēma kursē no Kendall caur Maiami denvidiem, Coral Gables, un downtown Miami, uz Civic Center / Jackson Memorial Slimnīcu; Miami International Airport, un Brownsville, Liberty City, Hialeah, un Medley, Miami-Dade, ar savienojumiem uz Broward un Palm Beach pie Tri-Rail/Metrorail transfēru stacijas.
 
Tri-Rail
Tri-Rail, South Florida  vilciens iet gar Interstate 95, uz MIA no Broward un Palm Beach.

 

Aviolīnijas

 

Satiksmes mezgls American Airlines

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha