+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Sydney AirportPiedāvājam lētas aviobiļetes uz Sidneju.

Sidnejas lidosta Kingsford Smith ir vienīgā galvenā lidosta, kas apkalpo Sidneju, un ir primārais satiksmes mezgls Qantas aviokompānijai, kā arī sekundārais mezgls Virgin Australia un Jetstar Airways. Atrodas blakus Botany Bay, lidostai ir trīs skrejceļi. Sidnejas lidosta ir viena no vecākajām nepārtraukti strādājošam lidostām pasaulē, un lielākā lidosta Austrālijā, kas apkalpoja 35,63 milj. pasažieru 2011. gadā.

 

Atrašanās vieta

 

Starptautiskā lidosta atrodas 12 km attālumā no pilsētas centra.

 

Nokļūšana lidostā

Vilciens 

 

Sidnejas Vilcieni

Dzelzceļa stacija, kas atrodas gan pie starptautiskā, gan pie iekšzemes termināļiem, kas darbojas kā daļa no Airport Link vilcienu pakalpojumiem. Iekšzemes termināla dzelzceļa stacija atrodas tieši starp T2 un T3 termināliem un ir pieejama no iekšpuses termināļiem no ielidošanas līmenī. Starptautiskā termināla dzelzceļa stacija atrodas ziemeļu galā termināla un ir pieejama no ielidošanas līmenī .

Transports uz pilsētu
Airport Link ir ātrs un ērts veids, lai nokļūtu uz Sidnejas centru. Vilcieni kursē aptuveni ik pēc 10 minūtēm, un ceļš uz pilsētu aizņem tikai 13 minūtes.

Transports uz  priekšpilsētām
Biļetes ir iespējams iegādāties visās Sidnejas stacijās no starptautisko un iekšzemes dzelzceļa stacijas . Vienkārši nozvejas vilcienu no starptautiskajām vai iekšējām stacijām uz Centrālo staciju un mainīt visiem piepilsētas transporta pakalpojumos.

Transports starp termināliem
Airport Link piedāvā transfēra biļetes pasažieriem starp T1 starptautisko un T2/T3 iekšzemes termināliem. Brauciens aizņem tikai 2 minūtes, tas kursē no 05:00 līdz pusnaktij, 7 dienas nedēļā.

Terminālu Transfērs
No iekšzemes termināla (T2) uz starptautisko terminālu (T1).

T-Bus Pakalpojumi
T-Bus shuttle autobusi starp starptautisko (T1) un iekšzemes terminālu (T2). Brauciens aizņem 10 min un kursē no rīta no 6:00, ik pēc pusstundas, līdz 21:00. Autobusa pietura atrodas arrival līmenī, pie T1 Bus Bay 21, netālu no McDonalds , un  pie T2.

Qantas Seamless Transfer
Starp Qantas iekšzemes lidojumiem (QF400 - QF1599) un Qantas starptautiskajiem līmeņiem (QF001 - QF399) abos virzienos,  jums var būt iespēja izmantot Qantas Seamless Transfer pakalpojumus.

Virgin Australia Seamless Transfer
Starp Virgin Australia un Pacific Blue, Polynesian Blue vai Virgin’s kopējo lidojumu reisiem

 

Aviolīnijas

 

Satiksmes mezgls Jetstar Airways, Qantas, Regional Express Airlines, Virgin Australia, Tigerair Australia

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha