+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Piedāvājam lētas aviobiļetes uz Vīni.

 

Vīnes lidostai ir tāda atrašanās vieta, kas padara lidostu par perfektu aviācijas mezglu Austrumeiropai un Vidējiem Austrumiem. 2011. gadā Vīnes lidostā tika piereģistrēti 21.1 miljonu pasažieru. No šīs lidostas ir iespējams veikt lidojumus uz 174 galamērķiem visā pasaulē.

 

Atrašanās vieta

 

Starptautiskā lidosta “Vīne” atrodas 19 km attālumā no Vīnes centra.

 

Nokļūšana lidostā

 

Pilsētas Lidostas Vilciens

 

Ceļojums ar vilcienu ilgst 16 minūtes no Vīnes centra līdz lidostai. Tas kursē katru dienu no 05:36 līdz 23:36. Vilciena termināls atrodas 10 minūšu attālumā no St. Stephan baznīcas, Wien Mitte stacijā, uz kuru ir iespējams viegli nokļūt ar tramvaju, metro, autobusu vai taksometru. Cena: € 12.00

 

S-Bahn/Piepilsētas vilciens

 

Schnellbahn (S-Bahn) ir vislētākais transporta līdzeklis, ar kādu ir iespējams nokļūt uz Vīnes lidostu. Cena: no €4.00. Biļešu automāti atrodas uz platformas lidostā un Wien Mitte.

 

Reģionāli autobusi

 

3 Vienna Airport Lines maršruti apkalpo visas Vīnes apakšzemes dzelzceļu līnijas un arī "Wien West" un "Wien Meidling" dzelzceļu stacijas. Autobusi uz centru (Morzinplatz/Schwedenplatz) kursē 24 stundas dienā, brauciens ilgst 20 minūtes. Cena: no € 8.00.

 

Starpvalstu satiksme

 

Autobusi no Vīnes lidostas uz Slovākiju (Bratislava, Presova, Košice), Ungāriju (Budapešta, Ģēra) un Čehijas Republiku (Brno, Prāga)

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha