+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Starptautiskā lidosta „Rīga” pieder Latvijas Republikai. Šī lidosta ir lielākais starptautiskās aviācijas uzņēmums Baltijā un ir šī reģiona galvenais gaisa satiksmes centrs, kas nodrošina regulāru pasažieru satiksmi, kravas un pasta pārvadāšanu. Tā apkalpo gan vietējās, gan starptautiskās aviolīnijas un ir kļuvusi par vienu no nedaudzajām Eiropas lidostām, kas apkalpo pilna servisa un zemo izmaksu lidsabiedrības. No lidostas „Rīga” ir iespējams doties uz 65 galamērķiem.

 

Atrašanās vieta

 

Starptautiskā lidosta “Rīga” atrodas Mārupē, 10 km attālumā no Rīgas centra.

 

Nokļūšana lidostā

 

Satiksmi ar lidostu nodrošina 22. maršruta autobusi, kas atiet no Abrenes ielas un no lidostas. Lidostā izkāpšana ir pie lidostas ēkas 2. stāva līmenī, iekāpšana - autobusa pieturā, kas atrodas pretī lidostas ēkai aiz autostāvvietas P1.Autobuss kursē ik pēc 10 - 30 minūtēm. Brauciena ilgums līdz pilsētas centram - ap 30 minūtēm. No lidostas uz pilsētas centru iespējams nokļūt ar  mikroautobusu „Airport Express” un arī izmantojot taksometru pakalpojumus. Brauciens ar taksometru līdz Rīgas centram ilgst aptuveni 15 minūtes. Vidējā maksa par braucienu ar taksometru uz Rīgas pilsētas centru: LVL 8 - LVL 10.


Starpvalstu satiksme

 

Uzņēmums „GoBaltics” piedāvā braucienus uz Viļņu, Tallinu Minsku un Varšavu. “Lux Express” un “Simple Express” starptautiskie autobusu maršruti piedāvā vislielāko starptautisko reisu skaitu starp Tallinu, Rīgu, Viļņu, Varšavu, Berlīni, Sanktpēterburgu, Kaļiņingradu un Minsku. Uzņēmums "Ollex" piedāvā ekspresi Klaipēda-Rīga

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha